Konferencja .NET DeveloperDays – Warszawa, 18-19 września 2018 r.

5. edycja konferencji .NET DeveloperDays już we wrześniu!

Programiści, architekci oraz specjaliści wykorzystujący do swej pracy platformę .NET po raz piąty spotkają się w warszawskiej hali EXPO XXI.

Najwybitniejsi eksperci z branży IT, aż cztery równoległe ścieżki tematyczne i cztery propozycje całodniowych pre-conów. To właśnie czeka uczestników .NET DeveloperDays – największej w całej Europie Środkowo-Wschodniej konferencji poświęconej platformie .NET.

Nowości w formule
Od blisko pięciu lat na .NET DeveloperDays przyjeżdżają eksperci i programiści z całego świata. Organizatorzy z roku na rok podnoszą jakość wydarzenia i proponują coraz to nowe rozwiązania zwiększające atrakcyjność konferencji. W tym roku takich nowości będzie kilka. Po raz pierwszy sesje będą się odbywały równolegle w 4 salach. Nowością będzie także sala tematyczna, a w niej jeden dzień poświęcony w całości technologii Xamarin, drugi – .NET Core! Kolejna nowinka to zorganizowana strefa ekspertów, w której każdy z uczestników konferencji będzie mógł osobiście porozmawiać z zaproszonymi specjalistami i zapytać o interesujące go zagadnienia.

Kto wystąpi na konferencji?
O jakość merytoryczną wydarzenia tradycyjnie zadbają eksperci. Swoją wiedzą podzieli się ponad 20 prelegentów z całego świata. Organizatorzy ujawnili już nazwiska niektórych z nich.
Wśród gwiazd konferencji będzie Scott Hunter – Director of Program Management w firmie Microsoft. Na co dzień pracuje nad NET Core, ASP.NET, Entity Framework i narzędziami internetowymi do Visual Studio. Obok niego wystąpi Tim Huckaby, uznany przez prasę za „pioniera rewolucji Smart Client”. Huckaby zajmuje się zagadnieniami z zakresu: AI, Computer Vision, Machine Learning, AR/MR, & Emerging User Experiences. Podczas 35 lat pracy związany był m.in. z firmą Microsoft – współpracował z Billem Gatesem i Stevem Ballmerem.
Na scenie po raz kolejny pojawi się także Gill Clereen (Microsoft Regional Director, Visual Studio MVP), który na co dzień pracuje nad rozwojem sieci i urządzeń mobilnych. Ponadto prowadzi kursy video na platformie Pluralsight z zakresu technologii Xamarin. Podczas .NET DeveloperDays to właśnie on będzie prowadził prelekcję dotyczącą tego zagadnienia.

Wystąpią również: Wouter de Kort, Jiri Cincura, Michael Kaufmann, Christophe Nasarre oraz Alex Thissen.

Nie tylko konferencja
W ramach .NET DeveloperDays odbędą się również całodniowe sesje szkoleniowe. 17 września Sasha Goldshtein, Daniel Marbach, Neal Ford i Shawn Wildermuth poprowadzą autorskie zajęcia z zagadnień, w których są uznanymi specjalistami. Co istotne – na część warsztatową obowiązują osobne zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.
Na zakończenie pierwszego dnia konferencji zaplanowana jest impreza integracyjna dla wszystkich uczestników.

Wszystkie prelekcje podczas wydarzenia odbywać się będą w języku angielskim. Formularz rejestracyjny i wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej http://net.developerdays.pl/. Aktualności można śledzić na facebookowym profilu Konferencji: https://www.facebook.com/DeveloperDays/.

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która odpowiada także za produkcję Cloud DeveloperDays oraz Join! The Database Conference.