Konferencja JDD 2018 – Kraków, 8-9 października 2018 r.

Rusza XIII edycja JDD – co w tym roku na jednej z największych konferencji Java w Polsce?
XIII edycja JDD zbliża się wielkimi krokami. Środowisko pasjonatów i praktyków Java spotka się ponownie, by dzielić się najnowszymi informacjami z zakresu programowania w tym języku. Tym razem widzimy się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie, 8-9 października. Organizatorzy przewidzieli zniżki dla naszych czytelników.


Praktyka i case studies
Jednym z głównych celów tegorocznej edycji jest spójna i treściwa agenda, która została przygotowana na podstawie nadesłanych zgłoszeń CFP i propozycji Rady Programowej JDD. W tym roku czeka Was wyłącznie “mięso i praktyka” – masa aktualnych i istotnych tematów z zakresu języka Java. Live coding, case study, teoria i aktualności – organizatorzy dbają o to, by uczestnicy JDD wrócili do pracy z garścią sprawdzonych, gotowych do implementacji rozwiązań.

Ścieżka dla każdego
Organizator przygotował dla Was dokładnie opisane cztery ścieżki, podzielone ze względu na:
– poziom zaawansowania (wykłady średniozaawansowane i zaawansowane)
– język, w którym przeprowadzane jest wystąpienie (angielski i polski)

Światowej sławy prelegenci i zajmujące tematy
Bogate w wiedzę prezentacje przedstawią znani eksperci Java, aktywnie uczestniczący w światowych konferencjach branżowych. W tym roku na JDD zagości jeszcze więcej prelegentów z zagranicy – konferencja jeszcze bardziej otwiera się na międzynarodowe treści. Na tegorocznej scenie pojawią się takie osobistości jak:
Patrick Kua (Talking with Tech Leads),
Oleh Dokuka (Refactor to Reactive with Spring 5 and Reactor 3),
Vladimir Tsukur (GraphQL – APIs the New Way),
Jacek Kunicki (How (Not) to Use Reactive Streams in Java 9+)
Jarosław Pałka (new java.io.File(“jdd.json”); is this really that simple?)
Po konferencji standardowo czeka Was After Party, podczas którego będziecie mogli osobiście poznać prelegentów i ekspertów i zadać im nurtujące Was pytania.

JUGMajster – kultowy konkurs dla debiutantów
Nie zapominajmy o plebiscycie JUGmajster – w tym roku również go nie zabraknie!
Uczestnicy poprzednich edycji doskonale go znają. To porządna i praktyczna dawka informacji od debiutujących prelegentów, którzy walczą o miano wschodzących gwiazd polskiej sceny Java.


Organizatorzy przygotowali kod rabatowy dla czytelników serwisu ProcesyBiznesowe.pl, uprawniający do 15% zniżki na bilety. By z niego skorzystać, podczas rejestracji należy wpisać: procesybiznesowe.pl

Więcej na stronie: jdd.org.pl