Szkolenie „MARKETING #HASZTAGÓW – TRENDY, STRATEGIA, UŻYCIE” – Warszawa, 21 września 2017 r.

21. września 2017 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie pt. „”MARKETING #HASZTAGÓW – TRENDY, STRATEGIA, UŻYCIE”. Używasz mediów społecznościowych do promocji swoich działań i potrzebujesz praktycznych wskazówek dotyczących najnowszych trendów w komunikacji? Chcesz zrealizować skuteczną i innowacyjną kampanię marketingową? Coraz częściej widzisz w sieci słowa poprzedzone znakiem # i zastanawiasz się, o co chodzi? Zadajesz sobie pytanie, jak można skutecznie wykorzystać marketingowy potencjał hashtagów? W ramach warsztatów dowiesz się, jak działają hashtagi w konkretnych kanałach społecznościowych i jak je wykorzystać w efektownych kampaniach – tak, jak to robią największe brandy.
Media społecznościowe rządzą internetem od dekady. To kanał komunikacji marketingowej dla firm i organizacji każdej wielkości i w każdej branży – jedyny, który pozwala dotrzeć tak bezpośrednio do klientów. Kluczem do sukcesu wcale nie jest ogromny budżet. Najważniejsza jest wiedza o mechanizmach działania, kreatywne zaangażowanie i otwarty dialog z użytkownikami. Hashtagi to zjawisko znane w sieci od dawna – ostatnio jednak zyskały one strategiczne znaczenie w kontekście kampanii marketingowych prowadzonych w social media. Na naszych warsztatach zdobędziesz praktyczną wiedzę, poznasz zestaw dobrych praktyk i inspirujących przykładów udanej komunikacji przy wykorzystaniu hashtagów. W przyjaznej, warsztatowej formule sprawdzisz nasze rozwiązania na swoich branżowych przykładach.

 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?
• Jak stosować hashtagi w każdym z kanałów społecznościowych?
• Jaki wybrać hashtag i co z nim zrobić, aby miał marketingowy sens.
• Jak sprawić, aby hashtag zaistniał także offline?
• Jak aktualnie działa Facebook, Instagram, LinkedIn i Twitter? Jaka jest najnowsza funkcjonalność i opcje reklamowe?
• Jak zaplanować, rozpocząć i prowadzić skuteczną aktywność w social media dla swojej firmy?
• Kim jest statystyczny użytkownik każdego z tych kanałów i jak do niego dotrzeć?
• Jak trafić na Facebooku z reklamą do swoich potencjalnych klientów?

 

DLA KOGO SZKOLENIE JEST SKIEROWANE:
Dziś każda firma i organizacja jest internetowa – jeśli prowadzisz własny biznes albo kierujesz działaniami marketingowymi, potrzebujesz wiedzy sprawdzonej w praktyce. Jeśli w firmie zajmujesz się marketingiem, public relations, sprzedażą, komunikacją z klientami i budowaniem wizerunku, nasze szkolenie jest dla Ciebie.

 

Szczegółowy program szkolenia: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/hasztag/index.php

 

Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/hasztag/formularz_pr10.php

 
Kontakt z organizatorem:

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.
E-mail: pr@konferencja.com.pl
Tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;
Website: www.cpi.com.pl